Haber

Al Sancak 6. bölüm fragmanı: “Bitir, hadi!” Gizli isim ortaya çıkıyor

Al Sancak 6. bölüm fragmanında araştırma süreci tamamlandıktan sonra öne çıkan bir isim olduğu fark edilir ve ilgili bahis masaya yatırılır. Aslı Yüzbaşı elindeki kağıtları alır ve toplantıda Orgeneral Sacit Korkmaz’a merak edilen ismi açıklar.

Al Sancak yeni bölüm fragmanında gözler Omar El Hattat isimli Tunus asıllı Fransız vatandaşına çevrildi. Heyecan ve gerilimin bitmediği Al Sancak’ta bu hafta seyirciyi sürprizlerle dolu gelişmeler bekliyor.

Yönetmenliğini Günay Günaydın’ın üstlendiği, yapımcılığını Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği, senaryosunu Atilla Engin, Mehmet Arı ve Selman Kılıçaslan’ın yazdığı Al Sancak’ın 6. bölümü 9 Mart Perşembe günü saat 20:00’de TRT1’de yayınlanacak.

Nadia; Bahar, Ali’nin vicdanını yaralamayı başarırken, Süleyman’ı ikna etmeye çalışır. Öte yandan Mithat, Nadia’nın yaşadığını öğrenir. Nadia, Ali’nin vicdanını incitir Nadia’nın ailesinin arasına karışan Ali, onunla tartışmış ve beklenmedik bir yanıt almıştır. Ali’ye değer verdiğini ve onu önemsediğini söyleyen Nadia, ayrılırken söyledikleriyle Ali’nin vicdanını sızlatmayı başarmıştır. Ali, Nadia’nın gitmesine izin verecek mi?

Süleyman ve Bahar’ın ortasında neler olacak Karşı tarafta büyük bir sınav veren Süleyman ve Bahar’ın ilişkisi yeni bir aşamaya gelecektir. Bahar’ın çabaları Süleyman’ı ikna etmeye yetecek mi? Pençe Timi bu olay karşısında ne yapacak?

Berna, Ali’nin bilinmeyen dünyasını keşfeder Tüm bunlar olurken Berna, Ali’nin evine ziyarete gider. Ali’nin evde olmamasını fırsat bilen Berna, merakına ve etrafına bakınmaya yenik düşerken, Ali’nin garajında ​​bilinmeyen dünyaya tanık olacaktır. Berna’nın öğrendikleri Ali’ye iş yaratacak mı?

Tim ve Nadia kapana kısıldı! Öte yandan Ali’nin kendisine hâlâ güvenmediğini anlayan Nadia, füze tehdidini ortadan kaldırmak için Travor’la iş birliği yapar ve bireysel operasyon için harcar.

Aslı’nın istihbaratı sayesinde Travor’ın yerini öğrenen Pençe Timi de aynı yere operasyon düzenler. Operasyon alanına giden Ali, Travor ve Nadia’yı yan yana görünce şaşkınlığını gizleyemez. Ali ve Nadia’nın yaşadığı kargaşaya tanık olan Selim, şimdi de Ali’nin karşısına çıkmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu